Preses relīze

Latvijas privātmāju būvniecības tirgū ienāk jauns produkts – mūsdienīgas mūra mājas JÄMERÄ

14.05.2013

AEROC SIA INFORMĀCIJA PRESEI

2013. gada 14. maijs

Latvijas privātmāju būvniecības tirgū ienāk jauns produkts – mūsdienīgas mūra mājas JÄMERÄ

Informāciju sagatavoja Māris Cimmermanis, Aeroc SIA valdes priekšsēdētājs 

Ņemot vērā arvien pieaugošo pieprasījumu pēc drošiem, ilgmūžīgiem, energotaupīgiem un videi draudzīgiem būvmateriāliem, sākot ar š.g. 14. maiju Latvijas būvmateriālu tirgū ienāk jauns zīmols – mūsdienīga, kompleksa māju būvniecības sistēma JÄMERÄ vieglbetona mājas, un Latvijā tiks uzsākta tām nepieciešamo konstrukciju pamatelementu ražošana. Zīmola pārstāvji Latvijā ir Aeroc SIA, bet par JÄMERÄ atpazīstamības veicinātāju kļuvis pazīstamais dziedātājs Intars Busulis.

JÄMERÄ ir 1974. gadā Somijā izveidota būvniecības sistēma individuālo dzīvojamo māju celtniecībai. Tā ir vienīgā būvniecības sistēma, kur visas ēkas pamatkonstrukcijas (t.sk. pārsedzes, pārseguma paneļi) tiek izgatavotas no viena materiāla – vieglbetona. Turklāt ārējām sienām nav nepieciešama papildu siltināšana, un, pateicoties masīvajai, viendabīgajai struktūrai, kas iegūta, izmantojot ekoloģiskus, videi draudzīgus būvmateriālus, JÄMERÄ mājās vienmēr valda īpaši patīkams un dabīgs mikroklimats. Šo ēku priekšrocība ir zems enerģijas patēriņš to ekspluatācijas laikā un izcilas siltumnoturības spējas, mūra konstrukcijas ir hermētiskas, nav caurpūšamas un ēkām ir augsta ugunsdrošība. JÄMERÄ piedāvā vieglbetona privātmājas, sākot no arhitektūras projekta līdz pilnībā pabeigtām mūra konstrukcijām.

Māris Cimmermanis Aeroc SIA valdes priekšsēdētājs: „Cilvēks, kas vēlas uzbūvēt savu sapņu māju, vēlas to darīt no labākajiem materiāliem, kādi pieejami tirgū. JÄMERÄ piedāvā pilnu pakalpojuma komplektu – sākot ar gataviem ēku projektiem, kas elastīgi pielāgojami ikviena klienta vēlmēm un apbūves gabala specifikai, visu vieglbetona materiālu komplektāciju atbilstoši projektam, to piegādi uz vietas būvlaukumā un mūrēšanas darbus. Tādējādi visus darbus veic viens izpildītājs, kas uzņemas pilnu atbildību par paveikto rezultātu. JÄMERÄ vieglbetona mājas pilnībā atbilst visiem jaunākajiem nosacījumiem attiecībā par enerģiju taupošām būvēm.”

Latvijas un Igaunija ražotnēs tiks izgatavoti visi mājas pamatkonstrukcijām nepieciešamie elementi: ārsienu bloki, kam nav nepieciešama papildu siltināšana; jumta pārseguma paneļi, kas atšķirībā no citu ražotāju piedāvātā, izmantojami arī slīpām virsmām; starpstāvu pārsegumi, kas slāpē trokšņus un uzlabo ēkas kopējo ugunsdrošību; armētas vieglbetona pārsedzes logu un durvju ailēm; atšķirīga biezuma un funkcionālās noslodzes starpsienu blokus un vieglbetona kāpņu konstrukcijas elementus.

Lasīt tālāk