Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

Apvienojot savos projektos funkcionalitāti, drošību un zemu enerģijas patēriņu, JÄMERÄ piedāvā mūra dzīvojamās mājas, kas radītas atbilstoši Jūsu individuālajām vēlmēm. 

Zīmola JÄMERÄ privātmājas Somijā tiek piedāvātas jau kopš 1974. gada. JÄMERÄ var lepoties ar sava amata pratējiem, kuri par Jūsu mājas būvniecību parūpēsies no ēkas projektēšanas līdz pat mājas nodošanai ekspluatācijā un atslēgu atdošanai Jūsu rokās. 

Par JÄMERÄ var teikt - atbildīga, kvalitatīva un ar garantiju. Atbildīga attieksme pret darbu - JÄMERÄ komanda veic visus nepieciešamos darbus, sākot no ēkas projektēšanas līdz pat tās nodošanai ekspluatācijā. JÄMERÄ ēkas ir kvalitatīvas un ilgtspējīgas, tāpēc tām tiek dotas garantijas pat līdz 5 gadiem. Arī māju izmaksām ir cenas garantija - ar bankām saskaņotie būvniecības līgumi garantē, ka  mājas būvniecības procesā neradīsies neparedzētas būtiskas papildu izmaksas. 

JÄMERÄ komanda apvieno zinošus un pieredzes bagātus projektētājus, arhitektus un dizainerus, kā arī būvnieku komandu, kas savus darbus veic precīzi un piedomājot pie ikkatras detaļas.

JÄMERÄ ir radīta, lai piepildītu Jūsu sapni!