Latvijas privātmāju būvniecības tirgū ienāk jauns produkts – mūsdienīgas mūra mājas JÄMERÄ

atpakaļ

Preses relīze

AEROC SIA INFORMĀCIJA PRESEI

2013. gada 14. maijs

Latvijas privātmāju būvniecības tirgū ienāk jauns produkts – mūsdienīgas mūra mājas JÄMERÄ

Informāciju sagatavoja Māris Cimmermanis, Aeroc SIA valdes priekšsēdētājs 

Ņemot vērā arvien pieaugošo pieprasījumu pēc drošiem, ilgmūžīgiem, energotaupīgiem un videi draudzīgiem būvmateriāliem, sākot ar š.g. 14. maiju Latvijas būvmateriālu tirgū ienāk jauns zīmols – mūsdienīga, kompleksa māju būvniecības sistēma JÄMERÄ vieglbetona mājas, un Latvijā tiks uzsākta tām nepieciešamo konstrukciju pamatelementu ražošana. Zīmola pārstāvji Latvijā ir Aeroc SIA, bet par JÄMERÄ atpazīstamības veicinātāju kļuvis pazīstamais dziedātājs Intars Busulis.

JÄMERÄ ir 1974. gadā Somijā izveidota būvniecības sistēma individuālo dzīvojamo māju celtniecībai. Tā ir vienīgā būvniecības sistēma, kur visas ēkas pamatkonstrukcijas (t.sk. pārsedzes, pārseguma paneļi) tiek izgatavotas no viena materiāla – vieglbetona. Turklāt ārējām sienām nav nepieciešama papildu siltināšana, un, pateicoties masīvajai, viendabīgajai struktūrai, kas iegūta, izmantojot ekoloģiskus, videi draudzīgus būvmateriālus, JÄMERÄ mājās vienmēr valda īpaši patīkams un dabīgs mikroklimats. Šo ēku priekšrocība ir zems enerģijas patēriņš to ekspluatācijas laikā un izcilas siltumnoturības spējas, mūra konstrukcijas ir hermētiskas, nav caurpūšamas un ēkām ir augsta ugunsdrošība. JÄMERÄ piedāvā vieglbetona privātmājas, sākot no arhitektūras projekta līdz pilnībā pabeigtām mūra konstrukcijām.

Māris Cimmermanis Aeroc SIA valdes priekšsēdētājs: „Cilvēks, kas vēlas uzbūvēt savu sapņu māju, vēlas to darīt no labākajiem materiāliem, kādi pieejami tirgū. JÄMERÄ piedāvā pilnu pakalpojuma komplektu – sākot ar gataviem ēku projektiem, kas elastīgi pielāgojami ikviena klienta vēlmēm un apbūves gabala specifikai, visu vieglbetona materiālu komplektāciju atbilstoši projektam, to piegādi uz vietas būvlaukumā un mūrēšanas darbus. Tādējādi visus darbus veic viens izpildītājs, kas uzņemas pilnu atbildību par paveikto rezultātu. JÄMERÄ vieglbetona mājas pilnībā atbilst visiem jaunākajiem nosacījumiem attiecībā par enerģiju taupošām būvēm.”

Latvijas un Igaunija ražotnēs tiks izgatavoti visi mājas pamatkonstrukcijām nepieciešamie elementi: ārsienu bloki, kam nav nepieciešama papildu siltināšana; jumta pārseguma paneļi, kas atšķirībā no citu ražotāju piedāvātā, izmantojami arī slīpām virsmām; starpstāvu pārsegumi, kas slāpē trokšņus un uzlabo ēkas kopējo ugunsdrošību; armētas vieglbetona pārsedzes logu un durvju ailēm; atšķirīga biezuma un funkcionālās noslodzes starpsienu blokus un vieglbetona kāpņu konstrukcijas elementus.

Par jaunā JÄMERÄ zīmola „seju” izvēlēts pazīstamais dziedātājs Intars Busulis. Viņš ir daudzpusīgs mākslinieks, kura repertuāru veido atšķirīga stila un žanra dziesmas. Intara ekstraordinārā, aktīvā un mērķtiecīgā personība labi saskan JÄMERÄ koncepciju – radīt mājas personībām, kas prot novērtēt praktiskumu kopā ar arhitektūras un dizaina eleganci. Turklāt Intars pārstāv to mērķauditorijas daļu, kam paredzētas JÄMERÄ mājas – jauna ģimene ar pirmsskolas vai skolas vecuma bērniem, kura vēlas dzīvokli nomainīt pret ērtu savrupmāju. „Mūs fascinē Intara lieliskā humora izjūta un pozitīvā attieksme pret dzīvi. Arī JÄMERÄ vēlas apliecināt, ka tik sarežģīts process kā savas mājas būvniecība, ir paveicams ar smaidu un pozitīvām emocijām, un tajā nav nekā sarežģīta,” uzsver Aeroc SIA pārstāvis. Būtiski, ka 14.maijā reizē ar JÄMERÄ ienākšanu tirgū klajā nāks arī Intara Busuļa trešais solo albums „Citā©”. Šajā albumā ietvertas arī dziesmas, kas tāpat kā JÄMERÄ akcentē ģimeniskās vērtības. Jaunais albums tapis arī ar JÄMERÄ atbalstu. Jāatzīmē, ka 1. jūnijā sāksies arī Intara Busuļa vasaras koncerttūre dažādās Latvijas vietās.

Par AEROC:

Aeroc SIA ir lielākais jaunās paaudzes vieglbetona ražotājs Latvijā, kas ietilpst Aeroc International AS sastāvā. Aeroc International AS ir lielākais vieglbetona produkcijas ražotājs Ziemeļeiropā. Bez Latvijas rūpnīcas Aeroc International sastāvā ietilpst arī rūpnīca Igaunijā, kā arī vairāki atsevišķi pārdošanas uzņēmumi Somijā, Lietuvā un SanktPēterburgā. Oficiālās AEROC pārstāvniecības darbojas Zviedrijā un Kaļiņingradā, Krievijā.

Par JÄMERÄ:

JÄMERÄ ir Ziemeļeiropā senākā būvniecības sistēma, kas piedāvā kompleksus risinājumus energoefektīvu un racionāli plānotu mūra māju celtniecībā, izveidota 1974. gadā Somijā. 2012. gadā Aeroc International AS iegādājās Dānijas kompānijas H+H International pārstāvēto biznesa vienību JÄMERÄ. Šobrīd JÄMERÄ produkciju izgatavo divās AEROC piederošās rūpnīcās Igaunijā un Latvijā. JÄMERÄ mērķis ir ieviest unikālo, Skandināvijā izstrādāto ēku būvniecības koncepciju visās Baltijas valstīs.

Plašāka informācija:

Māris Cimmermanis Aeroc SIA valdes priekšsēdētājs tālruņa Nr.29477570

www.jamera.lv