JÄMERÄ – Tava siltā un drošā mūra māja

Kas ir JÄMERÄ?

Mājas ir vieta, kur pavadāt lielu daļu sava vērtīgā laika – esot kopā ar mīļajiem, nododoties laikam vienatnē un atpūšoties no ikdienas steigas, tādēļ ir nozīmīgi, lai māja, kurā dzīvojat, būtu piemērota tieši Jūsu vajadzībām – ērta, komfortabla un funkcionāla.

JÄMERÄ mūra mājas ir radītas, lai Jūs varētu dzīvot tajās bez raizēm. Mūsu komanda būs Jums uzticīga visu būvniecības laiku, sākot no ēkas projektēšanas posma, līdz pat atslēgu nodošanai Jūsu rokās. JÄMERÄ komandā esošie speciālisti parūpēsies, lai Jūsu izsapņotās mājas projekts vai mūsu piedāvājumā esošie projekti tiktu pielāgoti ikvienai Jūsu individuālajai vēlmei.

JÄMERÄ var lepoties ar 40 gadu pieredzi būvniecībā, māju projekti tiek veidoti, ievērojot Ziemeļvalstīs valdošās klimata īpatnības un garantējot mājām Skandināvijas kvalitāti. Ne velti JÄMERÄ mūra mājas tiek nodotas mantojumā no paaudzes paaudzē – tās savu vērtību nezaudē pat pēc gadu desmitiem. Ražošanas procesā JÄMERÄ spēj apvienot stabilas un drošas mājas būvniecību ar modernu mājas plānojumu, kas pielāgots, lai padarītu Jūsu dzīvi pēc iespējas ērtāku.

Vai vēlaties dzīvot telpās, kas veidotas un iekārtotas pēc Jūsu vēlmēm un pilda tieši Jūsu vajadzībām domātās funkcijas? Ielūkojoties JÄMERÄ katalogā, Jūs atradīsiet plašu jau gatavu projektu klāstu, kur ikvienu no tiem ir iespējams pielāgot tieši Jūsu vēlmēm. Savukārt, ja esošajā JÄMERÄ piedāvājumā neatrodat savu sapņu māju, JÄMERÄ komanda palīdzēs Jums to iegūt – sagatavojot un realizējot Jūsu individuālo projektu.