Jaunumi

JÄMERÄ akcijas piedāvājums

19.10.2016

No 12. oktobra līdz 2017.gada 1.februārim JÄMERÄ pārstāvniecība Latvijā rīko motivējošu akciju klientiem, kuri laicīgi plāno savas mājas būvniecību un jau pēc gada vēlas dzīvot savā jaunajā mājā. Akcijas ietvaros JÄMERÄ māju projektiem tiek piedāvāta atlaide līdz- 30%*.

Atceries, rudens un ziema ir labākais laiks projektēšanai, lai pavasarī varētu sākt būvniecības darbus! 

*Atlaides apjoms ir atkarīgs no klienta izvēlētās JÄMERÄ mājas komplektācijas.

Ar JÄMERÄ māju komplektācijas piedāvājumiem Jūs varat iepazīties šeit.

Izstāde "Vide un Enerģija 2016"

04.10.2016

No 13. līdz 16. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 12. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde „Vide un Enerģija 2016”.


Ielūdzam Jūs apmeklēt
"JÄMERÄ mājas" stendu hallē Nr.1 stendā A5.

Jämerä māja Leija- labākais tehniskais risinājums mājokļu gadatirgū Vahtaa.

22.07.2015

Mājokļu gadatirgū Vantaa organizācija AMK RKL (Rakennusmestarit ja –insinöörit AMK RKL), par labāko tehnisko risinājumu atzina Jämerä māju Leija.

Mājas izvēle pamatota ar RKL lielo pieredzi būvniecības jomā, kā arī tas saistīts ar ilgtošu saradbību starp RKL un mājokļu gadatirgu. Organizācijas mērķis ir veicināt un saglabāt kvalitatīvu māju būvniecību Somijā. Viens no kritērijiem lēmuma pieņemšanā bija detalizēti pārdomātais projekts un tā nevainojams tehniskais risinājums, kā arī labu iespaidu atstāja nevainojama drošības tehnikas ievērošana.

Mājas pasūtītājs Kimmo Karhu jau projetēšanas stadijā izlēma, ka māja tiks būvēta pilnībā no viena materiāla- gāzbetona. Materiāla izvēles pareizību apliecina arī fakts, ka māja tika nodota ekspluatācijā ievērojot visus termiņus, kā arī kopējās būvniecības izmaksas pārsniedza tikai 2%.