JÄMERÄ PRIEKŠROCĪBAS

JÄMERÄ priekšrocības

Individualitāte

Plānojiet un realizējiet individuālus risinājumus kopā ar JÄMERÄ! Noslēdzot līgumu, Jūsu izvēlētajam projektam tiks piesaistīts arhitekts, kurš, uzklausot Jūsu idejas, izmantos savas zināšanas un pieredzi, lai izveidotu mūsdienīgas mājas projektu, realizējot Jūsu vēlmes apvienojumā ar moderniem tehnoloģiskiem risinājumiem.

  • Ārējai apdarei izmantojams apmetums, fasādes ķieģeļi, akmens plāksnes vai koka apdares materiāli – iespējama dažādu ārējās apdares variantu kombinācija.
  • Neierobežotas iespējas ir arī telpu iekšējai apdarei - sākot no krāsojuma un tapetēm līdz dekoratīvajām sienu flīzēm un koka paneļiem interjera apdarē.

Drošība

JÄMERÄ komanda nodrošina visus nepieciešamos resursus, lai realizētu mājas būvniecību no projekta izveidošanas līdz pat nodošanai ekspluatācijā un brīdim, kad Jūs tiekat pie savas mājas atslēgām.

  • JÄMERÄ ir pārliecināta par savu projektu stabilitāti, kvalitāti un ilgmūžību, tāpēc uzceltajām ēkām tiek piešķirta 5 gadu garantija.
  • JÄMERÄ māju būvniecībā izmantotie materiāli nesatur kaitīgas vielas un neizdala tās arī ekspluatācijas laikā, turklāt no visiem akmens materiāliem porainais betons tiek uzskatīts par ugunsdrošāko, krietni pārspējot parasto betonu.
  • Anti alerģiski materiāli un vienlaidu vienslāņa ārsienas, kurās neveidojas rasas punkts, novērš pelējuma un bojājumu rašanos, kas padarīs māju lieliski piemērotu arī cilvēkiem, kas cieš no alerģijām.

Siltumtaupība

Dzīvojot JÄMERÄ mājā, jūs aizmirsīsiet par caurvējiem, mitrumu iekštelpās vai drebināšanos ziemas aukstākajās dienās. JÄMERÄ ēkas pamata konstrukcija ir veidota no gaisu necaurlaidīga materiāla, kas aiztur gaisa plūsmu un labi saglabā siltumu.

  • Ārsienu būvniecībai izmantotajam materiālam piemīt vislabākās siltumizolācijas īpašības no visiem tirgū pieejamajiem akmens materiāliem. Šāds vienslāņa akmens karkass nodrošina zemus apkures izdevumus ziemā un patīkamu vēsumu telpās vasarā.
  • Par patīkamu mikroklimatu iekštelpās parūpēsies arī piespiedu ventilācijas sistēma, kuras izbūve JÄMERÄ mājās tiek iekļauta standarta cenā. Šāda veida ventilācija nodrošina labu gaisa kvalitāti, sasildot un atdzesējot gaisu, kā arī izvadot no telpām lieko mitrumu un smakas.

Ilgmūžība 

JÄMERÄ mūra mājas tiek nodotas no paaudzes paaudzē un nezaudē savu vērtību pat pēc daudziem gadu desmitiem. Izvēloties JÄMERÄ mājas, varat būt droši, ka gan mājas kvalitāte, gan aktuālā arhitektūra un dizains priecēs Jūs gan tuvākā, gan tālākā nākotnē.

  • JÄMERÄ komandā esošie arhitekti un dizaineri parūpēsies, lai Jūsu vēlmes tiktu gaumīgi apvienotas Jūsu izvēlētajā projektā, palīdzot tās ietērpt aktuālos dizaina un arhitektūras risinājumos.
  • JÄMERÄ mājām piemīt augsta mitruma izturības pakāpe - atšķirībā no koka vai ģipša plātnēm, porainais betons nepiebriest un nebojājas gaisa mitruma vai ūdens ietekmē.