JÄMERÄ – MŪSU ZINĀŠANAS – JŪSU ENERGOTAUPĪGĀ MĀJA

JÄMERÄ-energotaupīgs risinājums

Komfortabla, funkcionāla un energotaupīga – tāda ir JÄMERÄ māja, raksturojot to trīs vārdos. 

Visos JÄMERÄ piedāvātajos projektos tiek izmantotas siltumu saglabājošas vienlaidu mūra konstrukcijas – šī iemesla dēļ ārsienām nav nepieciešams papildu siltinājums pat skarbākajos klimatiskajos apstākļos. 

Lai vēl vairāk uzlabotu energoefektivitātes rādītājus JÄMERÄ mājās, būvniecības procesā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas un dzīvojamajām ēkām tiek pielāgoti tādi tehniskie risinājumi, kas savas efektivitātes dēļ tiek izmantoti ēkās visā pasaulē, piemēram, ikvienā JÄMERÄ mājā ir paredzēta mehāniskā jeb piespiedu ventilācijas sistēma, kas palīdz uzturēt patīkamu klimatu telpās. 

JÄMERÄ mājās tiek izmantotas arī trīskāršā stikla logu paketes, kas ievērojami palīdz saglabāt siltumu un sniedz iespēju ietaupīt uz apkures izdevumiem visā logu ekspluatācijas laikā.

Apvienojot JÄMERÄ akmens māju efektīvo celtniecību, piespiedu ventilācijas izbūvi, trīskāršā stikla logu paketes un apsildāmās grīdas, ko iespējams izbūvēt visos mājas stāvos, spējam ievērojami uzlabot mājas spēju saglabāt siltumu un telpās valdošo patīkamo mikroklimatu. 

JÄMERÄ ir īstā izvēle, ja Jūs vēlaties dzīvot privātmājā, kas sniedz iespēju līdz minimumam samazināt apkures izdevumus, nezaudējot drošu mājas konstrukciju, mūsdienīgumu un funkcionalitāti!