JÄMERÄ MĀJAS KONSTRUKCIJA

Īsta mūra māja

1. Ārsienas

Pielāgojot ēkas ārieni Jūsu vēlmēm un izmantojot Jūsu izvēlētu apdari, JÄMERÄ mājas ārsienas saglabā stabilitāti un drošību, turklāt tām nav nepieciešama papildu siltināšana un tvaika izolācijas plēves izmantošana, tāpēc visā ēkas ekspluatācijas laikā nebūs jāveic renovācija un papildu ieguldījumi.

2. Jumtu pārsegums

Vai vizualizējot prātā savu kāroto māju, esat padomājis par to, kā varētu izskatīties tās jumta pārklājums? Izvēloties JÄMERÄ, varat rēķināties, ka ikviena Jūsu vēlme arī šajā jautājumā var tikt piepildīta, jo vieglbetona pārseguma paneļus ir iespējams izmantot kā horizontālu, tā ieslīpu un slīpu jumtu segumā, turklāt jumta pārsegumiem no JÄMERÄ pārseguma paneļiem ir augsta ugunsdrošība.

3. Starpstāvu pārsegumi

Dzīve JÄMERÄ mājā būs mierpilna un netraucēta – tā “nekrakšķ”, slāpē trokšņus un ļauj tās iemītniekiem un viņu viesiem netraucēti atvilkt elpu no piesātinātās ikdienas. JÄMERÄ mājās izmantotais vieglbetons ir ne tikai siltumu izolējošs, bet arī piešķir mājai stabilitāti un ugunsdrošību.

4. Logu un durvju pārsedzes

JÄMERÄ nodrošina brīnišķīgas iespējas plānot un realizēt individuālus risinājumus, sākot no logu formas un beidzot ar arkveida sienu vai slīpu griestu izveidi.

5. Starpsienas

Atkarībā no telpas paredzamās izmantošanas, JÄMERÄ starpsienu konstrukcijām var būt atšķirīgs biezums un funkcionālā slodze (nesošās un nenesošās sienas). Porainā betona sienās viegli izveidojamās gropes un kanāli ļaus izvietot nepieciešamos inženiertehnisko komunikāciju vadus, kabeļus un caurules tieši tā, kā Jūs to esat iztēlojušies. 

6. Kāpnes

Kāpnes JÄMERÄ mājās ir stabila konstrukcija, kas nerada čīkstošas vai krakšķošas skaņas, tās tiek montētas jau būvniecības procesā, tāpēc Jums nenāksies saskarties ar pagaidu kāpņu izmantošanu. Kā ikviena detaļa mājā, arī JÄMERÄ kāpnes var tikt pielāgotas Jūsu vēlmēm – pakāpienu apdarei izmantojamie materiāli – parkets, flīzes vai dabīgais koks – Jums atliek vien izvēlēties!