Stāvi: 1

Istabas: 4

Platība: 144 m²

Guļamistabas: 1

Kabinets: 1

  • Sauna
  • Garāža
  • Virtuve
  • Kabinets

*Fotogrāfijas, fasāžu griezumi un ēkas plāni ir ilustratīvs materiāls. Ēkas arhitektūras projekts var atšķirties no mājas lapā publicētajiem plāniem un fotogrāfijām. Ievērojot klienta vēlmes, visos māju projektos, kuri publicēti mājas lapā ir iespējams veikt izmaiņas.

Man patīk māja sazinieties ar mani nosūtīt pieprasījumu

Lūdzu, atstājiet savus kontaktus un mēs ar Jums sazināsimies

Informācija par mājām

Savā dzīves laikā vīrietim jāizdara trīs lietas: jāiestāda koks, jāuzaudzina dēls un jāuzbūvē māja. Pirmās divas lietas ir jūsu pašu ziņā, bet pie trešās pēc padoma var taujāt arhitektam. Šis mūsu piedāvātais projekts ir tik vienkāršs, ka ikviens vīrietis spēs pats savām rokām uzcelt māju no JÄMERÄ vieglbetona blokiem. Būvniecības process, sākot no iegādes līdz mūrdarbu pabeigšanai, neradīs nekādas problēmas.

Mājas no sērijas „Kodu oma Kätega” (Māja ar paša rokām) atbilst visām Latvijas vidusmēra ģimenes vajadzībām un rocībai. Vienkāršu konstruktīvo risinājumu apvienojums, vieglbetona teicamā kvalitāte un ēkas pārdomātais plānojums ļauj patiešām savām rokām uzbūvēt energoefektīvu un komfortablu dzīvojamo māju. Būsiet lepns par paveikto un leposies jūsu ģimene. Lai dārzā aug pašu stādītie koki un apkārt skraida laimīgu bērnu pulciņš!


Mājas no sērijas „Kodu oma Kätega” (Māja ar paša rokām) atbilst visām vajadzībām un iespējām, kādas ir parastai ģimenei no Igaunijas. Pateicoties vienkāršu risinājumu prasmīgajam apvienojumam, kā arī mājas veiksmīgajam plānojumam un porainā betona teicamajai kvalitātei, jūs varat ar savām rokām uzbūvēt energoefektīvu un komfortablu māju. Kad māja būs gatava, jūs bez problēmām varēsiet ķerties pie divu pirmo pienākumu izpildes.

Līdzīgas mājas: