Stāvi: 2

Istabas: 5

Platība: 130 m²

Guļamistabas: 3

  • Sauna
  • Saimniecības telpa

*Fotogrāfijas, fasāžu griezumi un ēkas plāni ir ilustratīvs materiāls. Ēkas arhitektūras projekts var atšķirties no mājas lapā publicētajiem plāniem un fotogrāfijām. Ievērojot klienta vēlmes, visos māju projektos, kuri publicēti mājas lapā ir iespējams veikt izmaiņas.

Man patīk māja sazinieties ar mani nosūtīt pieprasījumu

Lūdzu, atstājiet savus kontaktus un mēs ar Jums sazināsimies

Informācija par mājām

Projekts „Loft XS” atšķiras ar īpaši funkcionālu plānojumu – starp telpām te nav gaiteņu, kas šajā projektā būtu uzskatāma par lieku grīdas laukuma platības tērēšanu. Otra īpašība – daudz plašu stikloto konstrukciju gaismas un telpas plašuma izbaudīšanai.

Pašu māju veido it kā divas daļas – dzīvojamās telpas un sauna, virs kuras izbūvēta plaša terase. Apakšstāva dzīvojamās telpas pārdomāti sadalītas tā, lai ēdamistaba un viesistaba būtu pavērstas ar skatu vienā virzienā, piemēram, uz gleznainu ezera ainavu. Savukārt augšstāvā atrodas viesistaba ar kamīnu. Viena no viesistabas ārējām sienām pilnībā veidota no stikla. Ņemot vērā plašās telpas, te var rīko svinības visnotaļ lielai kompānijai. Turklāt augšstāva telpas palielināmas uz terases rēķina.

Sauna, kas izvietota atsevišķā mājas daļā, patiesībā ir kā neliels SPA komplekss. Dušas telpā pietiks vieta pat lielai burbuļvannai vai nelielam baseinam. Pēc pirts varat doties uz omulīgo āra terasi, kur netraucē ziņkārīgi skatieni.

Projekts „Loft XS” piemērots arī vasarnīcas tipa mājas būvniecībai.

Līdzīgas mājas: