Stāvi: 2

Istabas: 4

Platība: 154 m²

Stāvu platība: 153 m²

Guļamistabas: 3

Garderobe: 1

  • Sauna
  • Nojume priekš auto
  • Virtuve
  • Terrace: 1

*Fotogrāfijas, fasāžu griezumi un ēkas plāni ir ilustratīvs materiāls. Ēkas arhitektūras projekts var atšķirties no mājas lapā publicētajiem plāniem un fotogrāfijām. Ievērojot klienta vēlmes, visos māju projektos, kuri publicēti mājas lapā ir iespējams veikt izmaiņas.

Man patīk māja sazinieties ar mani nosūtīt pieprasījumu

Lūdzu, atstājiet savus kontaktus un mēs ar Jums sazināsimies

Informācija par mājām

Veidojot šīs ēkas projektu, arhitekts iedvesmojies no Somijas tradicionālās lauku mājas telpiskā risinājuma. Pielāgojot to mūsdienu arhitektūras valodai, izdevies radīt ekonomisku un daudzfunkcionālu tipveida projektu, kas vienlīdz labi iekļaujas gan pilsētas, gan lauku vidē.

Māju veido vienots atsevišķu ēku komplekss: dzīvojamā māja, pirts un auto nojume/saimniecības ēka. Pēc vajadzības ēkas var apvienot vai paplašināt.. Šāda risinājuma priekšrocība ir iespēja pasūtīt projektu atbilstoši pasūtītāja konkrētajām vēlmēm, un ievērojot attiecīgā apbūves gabala īpatnības. Turklāt būvniecību var veikt pa posmiem, vispirms uzceļot dzīvojamo māju un tikai pēc tam pārējās būves.

Projekts atšķiras ar elastīgu fasādes apdares materiālu piedāvājumu. Līdztekus mūsu piedāvātajam koka apdares risinājumam, kas labi iekļaujas lauku ainavā, jūs varat izvēlēties apmetumu vai citas interesantas alternatīvas. Ļaujiet vaļu fantāzijai un jūsu sapņu māja kļūs par īstenību!
kāds atbilst pasūtītāja konkrētajām vēlmēm un attiecīgā apbūves gabala īpašībām. Turklāt pēc šī projekta māju var būvēt vairākos posmos, pievienojot funkcijas pēc nepieciešamības.

Projekts izceļas ar būvmateriālu elastīgu pielietojumu. Blakus mūsu piedāvātajam risinājumam fasādes jūs varat izmantot arī citus materiālus. Piemēram, pilsētas vidē koka fasādes vietā var izvēlēties apmetumu, un otrādi. Protams, nav izslēgtas arī citas interesantas alternatīvas.

Līdzīgas mājas: